Labyrint pod Zelným trhem

Labyrint pod Zelným trhem

Krátkodobé pronájmy prostor, které vám nikdo jiný nenabídne: Labyrint pod Zelným trhem – společenská část. Prostor až pro 100 osob s možností návštěvy prohlídkové části Labyrintu po skupinách 25 osob, využití pro  firemní prezentace, rauty, narozeninové oslavy, komerční výstavy, svatební obřady.

Labyrint pod Zelným trhem - společenská část

Společenská část Labyrintu pod Zelným trhem není součástí prohlídkové trasy, a není proto běžně přístupná veřejnosti. Rozlehlé prostory starodávných sklepů lze využít pro pořádání různých oslav, firemních prezentací, rautů, komerčních výstav, svatebních obřadů, komorních koncertů a podobných událostí.

Labyrint pod Zelným trhem

Pro tyto a jiné příležitosti zajistíme: ozvučení celé nebo části labyrintu a barevné osvětlení. Po domluvě je možné zajistit kulturní vystoupení, moderátory, dataprojektor a promítací plátno, případně další vybavení a služby dle dohody.

Součástí pronájmu může být i návštěva prohlídkové trasy s průvodkyní a odborným výkladem z historie Brna a jeho podzemí (ve sklupinách do 25 osob). Dozvědět se tak můžete o způsobu užití sklepů v dávné minulosti, navštívíte sklepení alchymisty, mučírnu, vinný sklep a další zajímavosti.

Na mimořádné prohlídky turistické části s průvodcem mimo návštěvní hodiny je účtováno plné vstupné (160 Kč/osoba) plus 25%. Minimální počet ve skupině na mimořádnou prohlídku je 10 osob.

I když jsou sklepy obou částí Labyrintu pod Zelným trhem klimatizovány, platí všude zákaz kouření.

 CENY PRONÁJMU:   
 Komerční nájem:první hodina3 000 Kč 
  každá další hodina1 000 Kč 
 Nekomerční pronájem:první hodina2 000 Kč 
  každá další hodina1 000 Kč 
  K ceně pronájmu nutno připočíst 21% DPH  

Labyrint pod Zelným trhem

Nejspodnější a nejstarší část labyrintu – gotická lednice. Lednice byly vždy na nejnižším místě sklepů a její dno bylo prohloubeno a vysypáno pískem nebo štěrkem. V zimě bylo toto místo vyskládáno kvádry ledu, který postupně odtával a vytvářel ve sklepích chladné prostředí kolem 8° až 12°C. Led tady vydržel po celý rok a v zimě byl jen doplněn.

Zpřístupněné prostory Labyrintu pod Zelným trhem jsou plně klimatizovány a teplota se pohybuje kolem 18°C.

Pronájmy – podzemí

Kontakt:

Mgr. Zuzana Hladká
Radnická 2 - 1. poschodí

+420 542 427 145
+420 602 128 120